Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej

Formularz logowania

Strefa użytkownika

Nie pamiętasz hasła? Kliknij
Chcesz stworzyć konto? Kliknij

Aktualności

 • Znaki Światowych Dni Młodzieży

  Od kwietnia 2014 r. po polskich diecezjach pielgrzymują znaki Światowych Dni Młodzieży – Krzyż i ikona Salus Populi Romani. Wiele niepokalańskich wspólnot i sióstr miało już możliwość modlić się przy nich, przygotowując się do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W przededniu nowego roku szkolnego i akademickiego znaki te gromadzą społeczności diecezji lubelskiej i łowickiej.

  dowiedz się więcej »
 • Godni życia po Golgocie Młodych

  Czy jestem GODNY? – to pytanie towarzyszyło uczestnikom tegorocznej Golgoty Młodych, spotkania zorganizowanego przez braci kapucynów już po raz 9. w Serpelicach nad Bugiem. 21 – 25 sierpnia 2015 r. młodzi po wielokroć przechodzili obok „pewnego człowieka” pozostawionego na wpół żywym przy drodze z Jerozolimy do Jerycha i wciąż na nowo odczytywali gesty miłosiernego Samarytanina (Por. Łk 10, 25-37).

  dowiedz się więcej »
 • W drodze do Pragi

  16 sierpnia 2015
  W drodze do Pragi
  Od 8 do 14 sierpnia 2015 r. śladami świętych z Warszawy przez Łódź, Wrocław do Pragi podążała grupa wileńskiej młodzieży pod opieką o. Venturino i s. Żanny.
  dowiedz się więcej »
 • Po spotkaniu zwycięzców!
  W tym roku wakacyjnie angażujemy się w młodzieżowe inicjatywy naszych franciszkańskich braci. Po pielgrzymce honorackiej z kapucynami zaniosło nas do franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej. U zasłuchanej Matki Bożej przez ponad tydzień uczyliśmy się walczyć, tak by wrócić do siebie i zwyciężać.
  dowiedz się więcej »